از جمله ورزشگاه‌هایی که میزبان بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه در شهر سن پترزبورگ است استادیوم کرستوفسکی بوده که ساخت آن از سال 2007 شروع شده و در سال 2017 با بازی زنیت و اورال افتتاح گردید. به دلیل هزینه‌هایی که برای این ورزشگاه شده لقب یکی از گرانترین استادیوم‌های جهان را به خود اختصاص داده. در طول جام جهانی در این ورزشگاه 4 بازی اول گروهی، یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و مسابقه جایگاه سومی برگزار می‌گردد.

ظرفیت استادیوم کرستوفسکی در حدود 68000 نفر بوده و از امکانات استادیوم می‌توان به وجود وسایل ورزشی و تفریحی در بخش شرقی ورزشگاه، نزدیکی به  Victory Park، نزدیکی به هتل‌های Hotel Park Kerestovskiy و Arena Hotel و Harmes Park Hotel، نزدیکی به دریای بالتیک، حدود 3 کیلومتر فاصله تا ایستگاه مترو Krestovsky Ostrov، نزدیکی به خطوط 25 و 10 اتوبوسرانی اشاره نمود.
فاصله این ورزشگاه تا مرکز شهر و میدان کاخ در حدود 7.5 کیلومتر است.

استادیوم کرستوفسکی میزبان بازی‌های گروهی زیر می‌باشد:
جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ایران – مراکش ساعت۱۹:۳۰
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ روسیه – مصر ساعت۲۱:۳۰
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ برزیل – کاستاریکا ساعت۱۵:۳۰
سه‌شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ آرژانتین – نیجریه ساعت۲۱:۳۰

برای تهیه بلیط بازی‌های یا به صورت آنلاین خریداری کرده یا با مراجعه به طبقه دوم ایستگاه قطار Ladozhsky، ایستگاه قطار Moskovsky، فروشگاه‌های M.Video، دفتر بلیت‌فروشی استادیوم پتروسکی خریداری نمایید.

هزینه بلیط‌های متغیر بوده و بستگی به بازی‌ها و صندلی مورد نظرتان دارد. رنج قیمت در حدود 300 تا 2300 روبل می‌باشد.
با برنامه‌ریزی‌های دولت روسیه در جام جهانی خوشبختانه از مرکز شهر تا استادیوم سرویس‌های ویژه‌ای طراحی گشته و همچنین هتل‌های موجود در مرکز شهر آماده ارائه خدمات به میهمانان و طرفداران فوتبال هستند.