اگر قصد مسافرت دارید و به دنبال مقصدی مناسب هستید شهر یزد بهترین انتخاب برای گردش و مسافرت به همراه دوستان و خوانواده است. شهریست که ارزشش را دارد کیلومتر‌ها راه بروید تا بتوانید چند روزی را در شهر کویری بگذرانید. اگر یزد را انتخاب کردید با مطالب دیگر پونز در مورد یزد همراه باشید. در این بخش قصد داریم سری به بهترین روستوران و کافه‌های شهر بزنیم تا از امکانات محتلف آن‌ها برای صبحانه با خبر شویم. اکثر رستوران‌هایی که در این بخش معرفی می‌شود سلف سرویس هستند شما عزیزان با توجه به مسافت می‌توانید هر کدام را که طبق میلتان است انتخاب نمایید.
1. صبحانه رستوران ملل
اگر دوس دارید صبحانه را در فضایی زیبا و دلنشین همراه با بوفه‌ای کامل از صبحانه میل نمایید رستوران ملل انتخاب خوبی برای روز جمعه مسافران یزد و حتی همشهریان عزیز یزدی است.


2. صبحانه رستوران دست پیچ
اگر در خیابان چمران یزد زندگی می‌کنید در صبح جمعه به رستوران دست پیچ مراجعه کرده و از بوفه صبحانه این رستوران استفاده نمایید.


3. کافه رستوران کالمو
اگر دنبال یه محیط دوستانه و صمیمی و در عین حال کافه‌ای مناسب هستید کافه رستوان کالمو با ارائه صبحانه به صورت بوفه روز خوبی را برای شما و دوستانتان می‌سازد.


4. صبحانه رستوران زرین
اگر دوس دارید صبحانه سلف سرویس در شهر یزد میل کنید می توانید به رستوران زرین هم فکر نمایید.


6. صبحانه مجموعه گردشگری شش بادگیر
اگر دوس دارید در جایی سنتی و تاریخی صبحانه‌ای کامل و رویایی ملی نمایید حتما به این مجموعه سر بزنید. اگر از دوستداران کله‌پاچه هستید روزهای جمعه بهترین زمان برای خوردن یه صبحانه مفصل به همراه کله‌پاچه است.