یکی از بهترین لحظات سفر خوردن صبحانه‌ای لذت بخش به همراه دوستان و خانواده‌تان است. مگر می‌شود به شیراز رفت و صبحانه‌ای را در بهترین رستوران و کافه‌های شهر نخورد. بر همین اساس امروز قصد داریم به بهترین رستوران‌های شیراز برای صرف صبحانه‌ای خوشمزه برویم. به همراه مجله گردشگری پونز برای ایران‌گردی و گردشی در شهر شیراز و رستوران‌های شیراز آماده شوید.
1. هتل تالار شیراز
این هتل واقع در خیابان فردوسیست صبحانه خوب و مجللی را برای میهمانانش تدارک دیده و می‌توان از هر نوع صبحانه که تمایل دارید در بوفه‌اش پیدا نمایید. میل کردن صبحانه در این رستوران به صورت بوفه بوده و می‌توان انواع ویتامین و مواد مغذی را در بوفه این هتل پیدا نمود.

2. رستوران هفت‌خوان
یکی از رستوران‌های درجه 1 و عالی شهر شیراز رستوران هفت‌خوان بوده که در هنگام صبح هم این رستوران با منو متنوع و رنگارنگش در انتظار مشتریان خود می‌باشد. صبحانه در این رستوران هم بصورت بوفه بوده و دارای بیش از 30 نوع غذای گرم و 40 نوع غذای سرد را شامل می‌شود.


3. کافه نادری
شاید شنیدناسم صبحانه تلفنی برایتان جالب باشد ولی زمانی که به این رستوران تماس بگیرید می‌توانید صبحانه‌ای که باب میلتان هست را سفارش دهید و با پیک در منزلتان می‌فرستند. البته می‌توانید هم به این کافه رفته و در محیط زیبا و دلنشینش با دوستانتان بهترین صبحانه را میل نمایید.


4. کافه باگرو
یکی دیگر از کافه‌هایی که مکانی مناسب و زیبا برای صرف صبحانه در شهر شیراز است، کافه باگرو بوده که می‌توان صبحانه‌ای انگلیسی و فرانسوی را در محیطی زیبا به همراه موسیقی جاز میل نمایید.


5. رستوران باغ راز
یکی از بهترین رستوران‌های شیراز که صبحانه خوشمزه و بیادمانی را سرو می‌نماید، رستوران باغ راز بوده. در این رستوران می‌توانید از منو صبحانه بوفه را انتخاب نمایید و یا هر کدام از صبحانه های دیگر را میل کنید.


6. کافه شهرزاد
از کافه‌های معروف شیراز که محیطی مناسب برای صبحانه روز جمعه است کافه شهرزاد می‌باشد. این کافه محیطی مناسب برای ملاقات‌های کاری، جشن و میهمانی‌های کوچکتان می‌باشد.


7. کافه باران
یکی از کافه‌های شیراز که علاوه بر صبحانه عالی محیطی گرم و صمیم دارد. دکور این کافه بسیازی زیباست بنحوی که همه مشتری‌هایش درباره دکورش حرف می‌زنند. یکی از مزیت‌های دیگر این کافه وجود صبحانه بیرون‌بر است.