سلام به دوستداران و همراهان همیشگی پونز
آیا تابحال اسم اپلیکیشن پونز را شنیده‌اید و یا از آن استفاده کرده‌اید؟
چرا پونز؟ اصلا این اسم از کجا آمده ؟ پایه و اساس این اسم از کجا شروع می‌شود؟ حتما تابحال شنیده‌اید، زیر پونز نقشه، منظور نقاطی کشف نشده و گمشده است. همانطور که می‌دانید اپلیکیشن پونز یک اپلیکیشن مکان محور است، اپلیکیشنی که می‌توانید در کوتاهترین زمان  به هر آنچه که می‌خواهید از نقاط دیدنی و توریستی گرفته تا سرویس بهداشتی و پمپ بنزین دسترسی داشته باشید. گروه تخصصی پونز در نظر دارد علاوه بر اپلیکیشن، مجله گردشگری جامع و کامل راه اندازی نماید که قبل از سفر به یک مکان خاص بتوانید لیستی کامل از نقاط توریستی و دیدنی چه ایران و چه کشور‌های نزدیک ایران به همراه داشته باشید.
در این جا بهتر است که توضیحاتی در باب بلاگ پونز مطرح گردد. توجه بلاگ پونز تنها نقاط دیدنی و توریستی شناخته شده نمی‌باشد بلکه مرجعی کامل از نقاط شناخته شده، نقاط کشف نشده و یا کمتر شناخته شده است که علاوه بر مراکز دیدنی شهرها مراکز خرید، رستوران‌ها و … هم جزء خدمات پونز محسوب می‌گردد. البته باید بدانید پونز متعلق به یک قشر خاصی نمی‌باشد بلکه همه مردم با هر میزان درآمدی باید به سفر بروند، در این بین پونز برنامه‌ای برای این دسته افراد تدارک دیده است تا بتوانند به راحتی و با کمترین هزینه سفری به یاد ماندنی را تجربه نمایند.
همانطور که می‌دانید بدون راهنمایی و کمک نمی‌توان انتخاب صحیح و مناسبی داشت. در بلاگ پونز شما می‌توانید اطلاع کاملی از بهترین زمان مسافرت و و بهترین زمان برا رفتن به مکان‌های دیدنی را همراه خود داشته باشید.
هدف از راه اندازی بلاگ پونز کمک به انتخاب مقصد ایده‌آل برای سفر و ایجاد تجربه‌ای لذت بخش در طول سفر است. در تمامی طول سفر و تفریحاتتان پونز را فراموش نکنید. برای ما از سفرهایتان عکس بفرستید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
از این به بعد از طریق وبلاگ پونز بیشتر با شما در ارتباطیم…